Parafia św. Jadwigi we Wschowie

Szukaj

10. NIEDZIELA ZWYKŁA

Wschowa, 11.06.2023 r.

 

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

X NIEDZIELA ZWYKŁA

 

1. Dzisiaj w naszej wspólnocie parafialnej doroczny odpust ku czci św. Jadwigi Królowej - naszej Patronki. O g. 12.30 O. Liberat – proboszcz parafii św. Józefa we Wschowie będzie sprawował Eucharystię w intencji naszej wspólnoty parafialnej. Zapraszamy do świętowania tej dorocznej uroczystości i zyskania łaski odpustu zupełnego!

2.Nabożeństwo czerwcowe codziennie po wieczornej Eucharystii w dni powszednie, a w niedziele po Mszy św. o godz. 8.00.

3. Trwa Oktawa Bożego Ciała. Zapraszamy do uwielbienia Pana Jezusa w czasie Mszy św. wieczornej i w procesji wokół naszej świątyni – do czwartku włącznie!

4. Spotkanie dla kandydatów do sakramentu bierzmowania z klas VII we środę, po Mszy św. wieczornej i po procesji.

5. W czwartek adoracja Najświętszego Sakramentu od 20.00 – 21.00.

6. W piątek uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa. Msze św. o godz. 7.00, 10.00 i o godz. 18.00.

7. Kancelaria parafialna będzie czynna w piątek od godz. 19.00 – 19.30.

8. Zapraszamy na doroczny odpust ku czci NMP z ROKITNA w dniu 17 czerwca br. Zapisy w zakrystii. Wyjazd o godz. 7.30. Koszt 40 zł. Najświętsza Maryja Panna w Rokitna jest Główną Patronką naszej diecezji.

9. W sobotę przypada wspomnienie obowiązkowe Niepokalanego Serca NMP
10. Duszpasterstwo Rolników diecezji Zielonogórsko-Gorzowskiej organizuje w dniach 2 – 12 lipca 40. Pieszą Pielgrzymkę wyjątkowo z Klenicy na Jasną Górę. Natomiast 1.VII. w Klenicy odbędzie się jubileusz 40. Pieszej Pielgrzymki, który rozpocznie się Mszą św. o g. 17.00. Na godz. 20.00 jest przewidziany koncert jubileuszowy zespołu „NiemaGotu”. Organizatorzy zapraszają wszystkich chętnych do wspólnego pielgrzymowania.

11. Dziękujemy za modlitwę, prace, ofiary i za wszelką życzliwość – Bóg zapłać! Dziękujemy za posprzątanie kościoła i utrzymanie czystości; za ofiary składane na tacę (zwłaszcza na budowę kościoła) czy przy innej okazji.

12. Zachęcamy do nabywania i czytania prasy katolickiej: tygodników Niedziela i Gość Niedzielny oraz miesięcznika Mały Gość Niedzielny na miesiąc czerwiec.

13. Życzymy dobrej niedzieli w gronie rodzinnym i dobrego tygodnia – Szczęść Boże!


Copyright © 2013. All Rights Reserved.