Parafia św. Jadwigi we Wschowie

Szukaj

5. NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU

Wschowa, 03-04-2022 r

 

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

V NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU

 

1. Dziś w naszej wspólnocie rozpoczynamy rekolekcje wielkopostne, którym przewodniczy Ojciec Bernard Marciniak z Poznania. Nauki rekolekcyjne w poniedziałek, wtorek i środę o godz. 7.00, 10.00 i 18.00. Spowiedź wielkopostna we środę od g. 9.30 - 10.00 do południa, a po południu od godz. 17.00 - 18.00.  W Przyczynie Górnej nauka rekolekcyjna w poniedziałek o 16.30, a spowiedź od g. 16.00.

2. W czwartek adoracja Najświętszego Sakramentu od godz. 20.00 - 21.00.

3. W piątek nabożeństwo Drogi Krzyżowej o godz. 17.15.

4. Kancelaria parafialna będzie czynna w tym tygodniu tylko w piątek od g. 19.00 - 19.30.

5. Nabożeństwo Gorzkich Żali z kazaniem pasyjnym w niedzielę o godz. 17.00.

6. W przyszłą niedzielę - Niedziela Palmowa, czyli Męki Pańskiej. Zachęcamy do przyniesienia ze sobą palm do błogosławieństwa. Palmy będzie można nabyć przy wejściu do naszego kościoła, które zostały wykonane przez Panie z naszej wspólnoty parafialnej. O godz. 11.00 Mszę Świętą rozpoczniemy uroczyście przy wejściu do kościoła, tam będzie obrzęd błogosławieństwa i procesja wokół naszej świątyni. Zapraszamy do procesji, zwłaszcza rodziców z dziećmi.

7. Również w przyszłą niedzielę zapraszamy na Drogę Krzyżową ulicami naszego miasta. Rozpoczęcie o godz. 19.00 na placu farnym przy kościele św. Stanisława Bpa i M., a zakończenie w naszym kościele - św. Jadwigi Królowej.

8. Po raz kolejny w ramach Wielkanocnej Akcji Caritas rozprowadzamy świece ozdobne na stół wielkanocny (20 zł).

9. Dziękujemy za modlitwę, prace, ofiary i wszelką życzliwość - Bóg zapłać! Szczególnie dziękujemy z posprzątanie kościoła, za wszystkie ofiary składane na tacę, zwłaszcza na budowę kościoła, czy przy innej okazji!

10. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej: tygodników Niedziela iGość Niedzielny oraz miesięcznika Mały Gość Niedzielny; którą można nabyć przy wyjściu z kościoła.

11. Życzymy owocnych rekolekcji i dobrego przygotowania się do Świąt Paschalnych - Szczęść Boże


Copyright © 2013. All Rights Reserved.