Parafia św. Jadwigi we Wschowie

Szukaj

WNIEBOWSTĄPIENIE PAŃSKIE C

www.pj.wschowa.net.pl                                  Wschowa   2019.06.02.

 

OGŁOSZENIA  DUSZPASTERSKIE

                        NIEDZIELA WNIEBOWSTĄPIENIA PANA  JEZUSA  C

1.     Przez cały czerwiec zapraszamy na nabożeństwa  od Najśw. Serca pana Jezusa po Mszach wieczornych.

2.     Dzisiaj zbiórka do puszek na Świątynię Opatrzności Bożej, za tydzień na K.U.L.

3.     Dzisiaj na Mszę wieczorną zapraszamy Małżeństwa , Narzeczonych i wszystkich chętnych. Po Mszy Litania do Najśw. Serca Pana Jezusa i nowenna przed Zesłaniem Ducha Św.

4.     Odwiedziny Chorych będą w I piątek miesiąca 7 czerwca od 8.30. okazja do spowiedzi od 17.00 do 18.00.

5.     Zapraszamy serdecznie na  Odpust parafialny ku czci Św. Jadwigi Królowej naszej Patronki 8 czerwca w sobotę na Mszy  wieczornej. Po Mszy wieczornej litania do Św. Jadwigi Królowej , procesja wokół kościoła i ucałowanie Relikwii. Zapraszamy Dzieci do sypania kwiatów, Panów ze Straży do niesienia obrazu Św. Jadwigi i wszystkich Wiernych.

6.     Kontynuujemy  zapisy Dzieci do I Komunii Św. na  przyszły rok w kancelarii parafialnej we wtorki i czwartki do końca czerwca. We wtorek kancelaria nie będzie czynna.

7.     Zapowiedzieli się Pielgrzymi rowerowi ze Szczecina do Częstochowy w liczbie 270 osób. Osoby chętne do podjęcia pielgrzymów posiłkiem prosimy o zgłaszanie się do zakrystii. Przyjadą do nas 4 lipca w czwartek ok.13.00.

8.      Za tydzień w Niedzielę o 19:15, we Farze zapraszamy na dekanalne czuwanie z obrzędem Akatystu do Ducha Świętego.

9.     Organizujemy pieszą pielgrzymkę do Wielenia na rozpoczęcie odpustu 22 czerwca, zapisy we Farze. Koszt uczestnictwa ofiara dobrowolna.

10. 2 lipca wyrusza piesza pielgrzymka z Otynia. Wzorem lat ubiegłych organizujemy grupę pielgrzymkową ze Wschowy – informacje, zapisy we Farze u ks. Pawła. 

11.16 czerwca organizujemy dekanalny wyjazd na zakończenie roku jubileuszowego w Rokitnie.

12.Do nabycia jest Tygodnik Niedziela i Gość Niedzielny. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej. Gazety możemy zabrać z pojemnika umieszczonego przy wyjściu, ofiary za gazety składamy do skarbonki.  Bóg zapłać.

13.Bardzo serdecznie dziękujemy za sprzątanie naszej Świątyni i wystrój Bóg zapłać.   

14.Za wszelkie ofiary złożone na tacę, na budowę czy przy innej okazji składamy serdeczne Bóg zapłać!


Copyright © 2013. All Rights Reserved.