Parafia św. Jadwigi we Wschowie

Szukaj

V NIEDZIELA WIELKANOCNA C

 

 

                           www.pj.wschowa.net.pl                            Wschowa   2019.05.19.

 

OGŁOSZENIA  DUSZPASTERSKIE

V NIEDZIELA WIELKANOCNA  C

 

1.     Przez cały maj zapraszamy na nabożeństwa majowe na Apelach Jasnogórskich o 20.30. 

2.     Parafia Farna organizuje wyjazd na święcenia kapłańskie, które odbędą się 25 maja, w Zielonej Górze, zapisy w zakrystii lub telefonicznie w Kościele Farnym.

3.     Kurs Przedmałżeński rozpocznie się w naszej parafii 24 maja w piątek  o godz. 19.00.

4.     Organizowany jest wyjazd do Lednicy  1.06.2019. na spotkanie Młodych  pod hasłem: „Wiesz, ze Cię kocham”. Zapisy w Klasztorze OO. Franciszkanów  w zakrystii po każdej Mszy Św. Koszt 50 zł.

5.     Rozpoczynamy zapisy Dzieci do I Komunii Św. na  przyszły rok w kancelarii parafialnej we wtorki i czwartki do końca czerwca.

6.     Do nabycia jest Tygodnik Niedziela i Gość Niedzielny. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej. Gazety możemy zabrać z pojemnika umieszczonego przy wyjściu, ofiary za gazety składamy do skarbonki.

7.     Bardzo dziękujemy za sprzątanie naszej Świątyni i wystrój .Bóg zapłać.

8.     Za wszelkie ofiary złożone na tacę, na budowę czy przy innej okazji składamy serdeczne Bóg zapłać!

IV NIEDZIELA WIELKANOCNA C

                  www.pj.wschowa.net.pl                                        Wschowa   2019.05.11.

 

OGŁOSZENIA  DUSZPASTERSKIE

IV NIEDZIELA WIELKANOCNA  C

1.     Przez cały maj zapraszamy na nabożeństwa majowe na Apelach Jasnogórskich o 20.30. W czwartek nie będzie Adoracji i Apelu Jasnogórskiego.

2.     W poniedziałek 13 maja zapraszamy na Nabożeństwo Fatimskie. Początek 17.30 wystawienie Najświętszego Sakramentu i modlitwa Różańcowa ( prowadzą Róże Różańcowe) 18.00 Eucharystia po Mszy procesja z figurą Maryi wokół kościoła. Zapraszamy  Panie do niesienia figury.

3.     Sakrament Bierzmowania zostanie udzielony Młodzieży naszego Dekanatu w naszej świątyni 16 maja w czwartek na Mszy o godz. 16.00. i 18.00 w dwóch grupach:  O godz. 16.00 : Fara, Szlichtyngowa, Siedlnica, Konradowo, a o godz. 18.00 :Nasza Parafia  Klasztor, Osowa Sień, Łysiny

4.     Próba generalna(przychodzą bierzmowani i ich świadkowie) wraz z wręczeniem krzyży: dla pierwszej grupy (tej z 16:00) będzie w poniedziałek (13. maja) o godz.: 19:30 ,  dla drugiej grupy (tej z 18:00) będzie we wtorek (14. maja) o godz.: 19:00  obie próby w parafii św. Jadwigi!

5.     Spowiedźdla kandydatów i świadków odbędzie się w środę (15. maja) o godz.: 19:00 w Farze. 

6.     Kurs Przedmałżeński rozpocznie się w naszej parafii 24 maja o godz. 19.00.

7.     Organizowany jest wyjazd do Lednicy na 1.06.2019.Spotkanie Młodych w Lednicy będzie pod hasłem: „Wiesz, ze Cię kocham”. Zapisy w Klasztorze w zakrystii po każdej Mszy Św. Koszt 50 zł.

8.     Do nabycia jest Tygodnik Niedziela i Gość Niedzielny. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej

9.     Bardzo dziękujemy za sprzątanie naszej Świątyni i wystrój .Bóg zapłać.

10.Dziękuję Rodzicom Dzieci Pierwszokomunijnych za pomoc w sprzątaniu kościoła, umycie ławek, za wystrój świątyni, za złożoną ofiarę na budowę kościoła i Bóg zapłać.

11.Za wszelkie ofiary złożone na tacę, na budowę czy przy innej okazji składamy serdeczne Bóg zapłać!

III NIEDZIELA WIELKANOCNA C

 

 

                  www.pj.wschowa.net.pl                            Wschowa   2019.05.04.

 

OGŁOSZENIA  DUSZPASTERSKIE

 

1.     Przez cały maj zapraszamy na nabożeństwa majowe na Apelach Jasnogórskich o 20.30. W czwartki adoracja od 20.00 do 21.00.

2.     Rozpoczyna się Tydzień Biblijny zachęcamy do  stałego codziennego  czytania Słowa Bożego.

3.     I Komunia Św. będzie w naszej Parafii 12 maja na Mszy Św. o godz. 11.00.

4.     Rocznica I Komunii będzie 12 maja na Mszy o godz.12.30. Spowiedź dla Dzieci i Rodzin Pierwszokomunijnych będzie w piątek 10 maja o godz. 16.00. Spowiedź dla Dzieci Rocznicy I Komunii  będzie w sobotę 11 maja o godz. 17.00.

5.     Sakrament Bierzmowania zostanie udzielony Młodzieży naszego Dekanatu w naszej świątyni 16 maja w czwartek na Mszy o godz. 17.00.

6.     Dzisiaj na   Mszę wieczorną zapraszamy Małżeństwa, Rodziny, Narzeczonych  gdzie modlimy się za Małżeństwa i Rodziny  z krótką adoracją Po Mszy Św.

7.     Młodzież przygotowującą się do przyjęcia Sakramentu Bierzmowania (grupa starsza) zapraszamy na spotkanie w poniedziałek 6 maja  o godz. 19.00  w kościele. 

8.     Kurs Przedmałżeński rozpocznie się w naszej parafii 24 maja o godz. 19.00.

9.     Konferencja „Jesteście moimi przyjaciółmi”, na którą zapraszamy wszystkich, którzy chcą pogłębić swoją relację z Bogiem oraz niewierzących, którzy chcą doświadczyć działania żywego Boga, odbędzie się w dniach 18-19 maja w Głogowie. Głoszącymi są ks. Waldemar Grzyb, ks. Robert Patro i ks. Tomasz Matyjaszczyk oraz świecki ewangelizator Marcin Zieliński. Rejestracji prosimy dokonywać na stronie www.wiarygodni.org. W ramach konferencji w sobotę 18 maja o godz. 19.00 odbędzie się nabożeństwo z modlitwą o uzdrowienie dla wszystkich chętnych (bez konieczności rejestracji). Konferencja odbędzie się pod patronatem bp. Tadeusza Lityńskiego.

10.Do nabycia jest Tygodnik Niedziela i Gość Niedzielny. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej

11.Bardzo dziękujemy za sprzątanie naszej Świątyni i wystrój .Bóg zapłać.

12.Za wszelkie ofiary złożone na tacę, na budowę czy przy innej okazji składamy serdeczne Bóg zapłać!

                                                         


Copyright © 2013. All Rights Reserved.