Parafia św. Jadwigi we Wschowie

Szukaj

TRÓJCY PRZENAJŚWIĘTSZEJ

Wschowa, 12-06-2022 r.

 

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

uroczystośćNAJŚWIĘTSZEJ TRÓJCY

 

1. W czwartek uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa - Boże Ciało. O godz. 10.00 uroczysta Eucharystia w naszym kościele, po której udajemy się w procesji do 4 ołtarzy. 1 ołtarz będzie przy przychodni na ulicy Osiedle, 2 ołtarz przy krzyżu na ulicy Wolsztyńskiej, 3 ołtarz przy klasztorze, a 4 przy Farze. Zapraszamy Wszystkich Braci i Siostry do uwielbienia Jezusa Eucharystycznego.

2. W poniedziałek po Mszy Świętej wieczornej zapraszamy na spotkanie w kościele grupy parafialne i osoby chcące włączyć się w budowanie 2 ołtarzy: przy przychodni: ul. Osiedle i przy krzyżu na ul. Wolsztyńskiej.

3. Ofiary na kwiaty będą zbierane dzisiaj po każdej Mszy Świętej.

4. Zapraszamy wszystkie dzieci wraz z rodzicami do sypania kwiatów. Prosimy o przynoszenie kwiatów do sypania na Boże Ciało i Oktawę.

5. Zapraszamy strażaków do niesienia baldachimu!

6. W czwartek Msza Św. z godziny 12.30 zostanie odprawiona o godz. 13.00.

7. Nabożeństwa czerwcowe w dni powszednie po Mszy Świętej wieczornej, natomiast w niedziele o godz. 17.30, przed Mszą Św. o godz. 18.00.

8. Kancelaria parafialna będzie czynna w tym tygodniu we wtorek i piątek od g. 19.00 - 19.30.

9. Dzisiaj rozpoczynają się obchody ku czci Matki Bożej Rokitniańskiej, Głównej Patronki naszej diecezji oraz XXXIII rocznica koronacji obrazu Matki Bożej Rokitniańskiej. Cały program Odpustu w Rokitnie jest umieszczony na plakatach i stronach internetowych.

10. Taca w przyszłą niedzielę jest przeznaczona na budowę kościoła.

11. Dziękujemy za modlitwę, prace, ofiary i wszelką życzliwość - Bóg zapłać! Szczególnie dziękujemy z posprzątanie kościoła, za wszystkie ofiary składane na tacę, zwłaszcza na budowę kościoła, czy przy innej okazji!

12. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej: tygodników Niedziela iGość Niedzielny oraz miesięcznika Mały Gość Niedzielny, którą można nabyć przy wyjściu z kościoła.

13. Życzymy dobrej niedzieli w gronie rodzinnym i dobrego tygodnia - Szczęść Boże!


Copyright © 2013. All Rights Reserved.