Parafia św. Jadwigi we Wschowie

Szukaj

II Niedziela zwykła B

                                                                                           www.pj.wschowa.net.pl                                          Wschowa  15.01.2012

 

                            OGŁOSZENIA  DUSZPASTERSKIE

 

                               III Niedziela Zwykła  Rok B

 

 1. Taca  dzisiejsza  przeznaczona na budowę kościoła. Bóg zapłać.
 2. Dzisiaj  przypada dzień imienin Księdza Bpa . Pawła Sochy.  Mądrości Bożej polecajmy posługę naszego Pasterza w naszych modlitwach.
 3. Zapraszamy serdecznie na XI  Przegląd Kolęd i Pastorałek, który odbędzie się  dzisiaj godz. 14.00.  w Domu Kultury we Wschowie
 4. W związku z wizytą kolędową adoracje czwartkowe będą rozpoczynały się po Mszy wieczornej i będą  trwały do powrotu księdza z kolędy.
 5. Wszystkich objętych opieką CARITAS  naszej parafii zapraszamy w poniedziałek 16 stycznia na Mszę Św. wieczorną i po odbiór produktów żywnościowych po Mszy Św.
 6. W środę rozpoczyna się tydzień modlitw o jedność chrześcijan.
 7. W najbliższą sobotę 21 stycznia obchodzimy dzień Babci a w Niedzielę dzień Dziadka. Pamiętajmy o Nich w naszych modlitwach.
 8. Parafia nasza organizuje Pielgrzymkę do Fatimy w październiku tego roku. Jest jeszcze 8 miejsc wolnych. Można już dokonywać wpłat w księgarni Św. Antoniego we Wschowie. Szczegółowy plan i kosztorys będzie podany do końca stycznia.
 9. I Zespół Szkół im. St. Staszica we Wschowie ogłasza akcję honorowego krwiodawstwa dnia 26 stycznia w czwartek od godz. 9.00 do 12.30
 10. Międzyparafialny chór ADORAMUS ze Świebodzina, zaprasza na koncert kolęd 22 stycznia w Niedzielę o godz. 16.30 do klasztoru O. Franciszkanów.
 11. Do nabycia jest Tygodnik Niedziela . Zachęcamy do czytania prasy katolickiej
 12. Bardzo dziękujemy  za sprzątanie naszej Świątyni.
 13. Za wszelkie złożone  ofiary składamy serdeczne Bóg  zapłać !
 14. Kancelaria Parafialna w czasie kolędy czynna w soboty od 9.00 do 10.00 lub  w dni powszednie po uprzednim  umówieniu telefonicznym. Najlepiej dzwonić po 21.00.

  


Copyright © 2013. All Rights Reserved.