Parafia św. Jadwigi we Wschowie

Szukaj

20. NIEDZIELA ZWYKŁA

Wschowa, dn. 14 sierpnia 2022 r.

 

 

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

XX NIEDZIELA ZWYKŁA W ROKU LITURGICZNYM

 

 

1. Jutro uroczystość Wniebowzięcia NMP. Msze święte w porządku niedzielnym. Na każdej mszy świętej błogosławieństwo ziół i kwiatów.

2. Kancelaria Parafialna czynna we wtorek po Mszy Świętej wieczornej.

3. Za tydzień, jak w każdą III niedzielę miesiąca, taca przeznaczona będzie na budowę kościoła.

4. Dziękujemy za posprzątanie kościoła i utrzymanie w czystości, a także za wszelkie ofiary złożone na tacę, na budowę kościoła, czy przy innej okazji.

5. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej, którą można nabyć przy wyjściu z kościoła.

6. Przypominamy, że obowiązuje wakacyjny porządek mszy świętych. W niedziele Msze Święte o godz. 8.00, 11.00 i 20.00 (nie ma mszy świętej o godz. 12.30 i 18.00); w tygodniu Eucharystia codziennie o godz. 18.00 (nie ma mszy świętej o godz. 7.00). W Przyczynie Górnej msza święta niedzielna o godz. 9.30.

7. Zapraszamy na koncerty muzyki sakralnej: pierwszy w wykonaniu chóru „Provo Cantus” z Niemiec, który odbędzie się we wschowskiej farze jutro o godz. 17.30. Drugi koncert organowo-skrzypcowy odbędzie się w naszym kościele w sobotę 20 sierpnia o godz. 19.00. Na oba koncerty wstęp wolny.

8. W przyszłą niedzielę na wschowskim rynku odbędzie się impreza pod nazwą: „Razem dla pani Mirki Włodarczak”, z której dochód przeznaczony jest na rehabilitację naszej parafianki. Szczegóły na plakatach.


Copyright © 2013. All Rights Reserved.