Parafia św. Jadwigi we Wschowie

Szukaj

6. NIEDZIELA WIELKANOCNA

Wschowa, 22-05-2022 r.

 

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

VI NIEDZIELA WIELKANOCNA

 

1. Dziś w naszej wspólnocie parafialnej, Mszą Świętą o godz. 18.00, rozpoczynamy katechezy kursu przedmałżeńskiego.

2. W miesiącu maju zapraszamy na Nabożeństwa Majowe, codziennie o godz. 17.30.

3. W poniedziałek, wtorek i środę przed Wniebowstąpieniem Pańskim dni modlitw o urodzaje i błogosławieństwo w pracy na roli, czyli tzw. Dni Krzyżowe. Celem Dni Krzyżowych jest wyproszenie u Boga obfitych owoców ziemi i błogosławieństwa dla ludzkiej pracy. Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego jest przeniesiona z czwartku na niedzielę.

4. W czwartek przypada Dzień Matki (26.05).

5. W czwartek adoracja Najświętszego Sakramentu od godz. 20.00 - 21.00.

6. W piątek rozpoczyna się modlitwa (nowenna) do Ducha Świętego.

7. Kancelaria parafialna będzie czynna w tym tygodniu w piątek od g. 19.00 - 19.30.

8. Rocznica I Komunii Świętej będzie 5 czerwca br. na Mszy Świętej o g. 11.00. We wtorek - 31 maja - będzie spotkanie wszystkich dzieci (krótka próba) po Mszy Świętej wieczornej, spowiedź św. dla dzieci, rodziców i chrzestnych w sobotę 4 czerwca o godz. 10.00.

9. Zapraszamy rodziców z dziećmi I - Komunijnymi na pielgrzymkę do Grodowca w dniu 11 czerwca br. (sobota). Wyjazd o godz. 8.00, a powrót w godzinach popołudniowych. Zapisy w zakrystii.

10. Dziękujemy za modlitwę, prace, ofiary i wszelką życzliwość - Bóg zapłać! Szczególnie dziękujemy z posprzątanie kościoła, za wszystkie ofiary składane na tacę, zwłaszcza na budowę kościoła, czy przy innej okazji!

11. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej: tygodników Niedziela iGość Niedzielny oraz miesięcznika Mały Gość Niedzielny, którą można nabyć przy wyjściu z kościoła.

12. Życzymy dobrej niedzieli w gronie rodzinnym i dobrego tygodnia - Szczęść Boże!


Copyright © 2013. All Rights Reserved.