Parafia św. Jadwigi we Wschowie

Szukaj

4. NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU

Wschowa, 27-03-2022 r.

 

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIKE

IV NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU

 

1. Dzisiaj IV Niedziela Wielkiego Postu, tzw. "laetare".

2. W czwartek adoracja Najświętszego Sakramentu od godz. 20.00 - 21.00.

3. W tym tygodniu przypada I piątek i I sobota miesiąca. Spowiedź święta pół godziny przed każdą Eucharystią.

4. Odwiedziny chorych z Komunią Świętą w ich domach w piątek od godz. 8.30. Ksiądz Wikariusz odwiedzi swoich chorych w sobotę.

5. W piątek nabożeństwo Drogi Krzyżowej o godz. 17.15. Nabożeństwo Gorzkich Żali z kazaniem pasyjnym w niedzielę o godz. 17.00.

6. Zmiana tajemnic Żywego Różańca w sobotę o godz. 17.00. Intencja Apostolstwa Modlitwy: "Za pracowników służby zdrowia".

7. W sobotę (2 kwietnia) w naszej wspólnocie parafialnej Dzień Skupienia, który poprowadzą Siostry Niepokalanki z Szymanowa. Zapraszamy! Koszt 50 zł. Zapisy pod numerem telefonu: 697 474 248.

8. W przyszłą niedzielę (V Niedzielę Wielkiego Postu) w naszej wspólnocie parafialnej rozpoczynamy Rekolekcje Wielkopostne, które poprowadzi Ojciec Bernard Marciniak z Poznania. Modlimy się za Niego i o owoce tych rekolekcji.

9. Po raz kolejny w ramach Wielkanocnej Akcji Caritas rozprowadzamy świece ozdobne na stół wielkanocny (20 zł).

10. W naszej wspólnocie parafialnej będziemy rozprowadzać palmy zrobione przez Panie z naszej wspólnoty parafialnej. Dochód ze sprzedaży będzie przeznaczony na nasz kościół!

11. Dziękujemy za modlitwę, prace, ofiary i wszelką życzliwość - Bóg zapłać! Szczególnie dziękujemy z posprzątanie kościoła, za wszystkie ofiary składane na tacę, zwłaszcza na budowę kościoła, czy przy innej okazji!

12. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej: tygodników Niedziela iGość Niedzielny oraz miesięcznika Mały Gość Niedzielny; którą można nabyć przy wyjściu z kościoła.

13. Życzymy dobrej niedzieli w gronie rodzinnym i dobrego tygodnia - Szczęść Boże


Copyright © 2013. All Rights Reserved.