Parafia św. Jadwigi we Wschowie

Szukaj

IV Niedziela Wielkanocy

IV Niedziela Wielkanocna


1. Dzisiaj taca przeznaczona na budowę kościoła. Bóg zapłać za wszelkie ofiary na ten cel.
2. Nabożeństwa majowe codziennie o godz. 17.30 (Różaniec i Litania Loretańska). Czytanka majowa będzie w czasie Mszy Świętej wieczornej. Nabożeństwa Majowe w Niedzielę o godz. 17.00.
3. Codziennie w maju zapraszamy na Apele Jasnogórskie od godz. 20.30 .
4. Jutro Święto Św. Andrzeja Boboli Patrona Polski i męczennika.


5. Spotkanie grupy Św. O.Pio będzie w piątek 20 maja na Mszy wieczornej .Po Mszy, nabożeństwo do Św. O.Pio i ucałowanie relikwii.
6. Sakrament Bierzmowania zostanie udzielony Młodzieży naszej Parafii dnia 1 czerwca ( w środę ) na Mszy Św. o godz. 18.00. przez Ks. Bpa. Ordynariusza Stefana Regmunta.
7. Spotkanie młodzieży przygotowującej się do Sakramentu Bierzmowania będzie w przyszłą Niedzielę po Mszy Św. wieczornej w kaplicy. Obecność obowiązkowa.
8. Młodzież bez indeksów zapraszamy na rozmowę kwalifikacyjną w najbliższą sobotę od godz. 10.00 na plebanię.
9. Od 1 maja po Apelu można zabrać na jeden dzień obraz Jezu Ufam Tobie do domu i wraz z całą Rodziną czy też samotnie pomodlić się przy Nim, modlitwą koronki i dziękczynienia i prosić Boga o błogosławione owoce beatyfikacji Jana-Pawła II dla nas, naszej Ojczyzny i całego świata.
10. Organizowany jest wyjazd do Gorzowa na Święcenia Kapłańskie. 28 maja w sobotę Koszt 35 zł. Wyjazd o 6.30. Dojdzie do skutku, jeżeli uzbiera się minimum 30 osób. Zapisy do soboty włącznie.
11. Organizujemy również wyjazd do Lednicy na 4 czerwca. Zapisy w zakrystii
12. Zapisy na Pielgrzymkę piesza do Częstochowy od 3-12 lipca po Mszach Św. wieczornych. W zakrystii. Przy wyjściach z kaplicy wyłożone są kartki, gdzie można wpisać intencje dziękczynno-błagalne, które będą omadlane w czasie pielgrzymki i na Apelach Jasnogórskich w kaplicy. Kartki składamy w kopertach na tacę. Ewentualne ofiary, które złożymy pomogą w organizacji naszej pielgrzymki, będą wsparciem dla miej zamożnych. Pielgrzymi Duchowi mogą odebrać karty uczestnictwa w zakrystii. Po Mszach Św.
13. Zachęcamy do wyjazdu na wakacyjne rekolekcje oazowe, dzieci i młodzieży. Jest to doskonała inwestycja w duchowość naszych dzieci i młodzieży. Zapisy u Ks. Grzegorza.
14. Bardzo dziękujemy za sprzątanie naszej Świątyni
15. Do nabycia tygodnik "Niedziela" oraz Gość Niedzielny. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej.
16. Bóg zapłać za wszelkie ofiary składane na tacę i przy innej okazji! 


Copyright © 2013. All Rights Reserved.