Parafia św. Jadwigi we Wschowie

Szukaj

7. NIEDZIELA WIELKANOCNA

 Wschowa, dn. 16.05.2021 r.

 

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

VII NIEDZIELA WIELKANOCNA

 

1. Dziś przypada uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego.

2. Dziś, w III niedzielę miesiąca, ofiary zebrane na tacę, są przeznaczone na budowę kościoła.

3. Zapraszamy przez cały miesiąc maj na Nabożeństwa Majowe codziennie o godz. 17.30.

 4. W tym tygodniu kancelaria parafialna będzie czynna we wtorek po Mszy Świętej wieczornej – po wcześniejszym umówieniu telefonicznym.

5. W czwartek adoracja Najświętszego Sakramentu od godz. 20.00 – 21.00 – zakończenie apelem jasnogórskim.

6. W sobotę, w Wigilię Zesłania Ducha Świętego, o godz. 20.00 Akatyst i adoracja Najświętszego Sakramentu, a o godz. 22.00 Eucharystia z Wigilii Zesłania Ducha Świętego.

7. W przyszłą niedzielę uroczystość Zesłania Ducha Świętego.

8. W przyszłą niedzielę rozpoczną się katechezy Kursu Przedmałżeńskiego w naszej parafii o godz. 18.00 – Msza Święta. W tygodniu spotkania od poniedziałku do piątku po Mszy Świętej wieczornej o godz. 18.00.

9. Rocznica I Komunii Świętej dzieci klas IV będzie w uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Pańskiej (Boże Ciało). 10. Doroczny odpust ku czci św. Jadwigi Królowej będzie miał miejsce w niedzielę – 6 czerwca br. podczas Eucharystii o godz. 12.30.

11. Uczniowie klas VIII naszej parafii przyjmą Sakrament Bierzmowania w dniu 18 czerwca br. o godz. 17.00 z rąk Księdza Biskupa Pawła Sochy. Spotkanie dla kandydatów w piątek 28 maja o godz. 16.30.

12. Dziękujemy za modlitwę, prace, ofiary i wszelką życzliwość – Bóg zapłać! Szczególnie dziękujemy za posprzątanie kościoła i za wszystkie ofiary składane na tacę, na budowę kościoła czy przy innej okazji!

13. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej: tygodników Niedziela i Gość Niedzielny oraz miesięcznika Mały Gość Niedzielny które można nabyć przy wyjściu z kościoła.

14. W naszym kościele na Eucharystii lub nabożeństwie może przebywać jednocześnie do 65 osób (limit: 1 osoba na 15 m2). W Przyczynie Górnej – do 20 osób.Jednocześnie prosimy o zachowywanie dystansu społecznego, zasłanianie ust i nosa maseczką oraz o dezynfekcję rąk! 15. Życzymy dobrej niedzieli w gronie rodzinnym i dobrego tygodnia – Szczęść Boże!


Copyright © 2013. All Rights Reserved.