Parafia św. Jadwigi we Wschowie

Szukaj

II NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU ROKU A

       

          pj.wschowa.net.pl                                               Wschowa   2020.03.08.

 

OGŁOSZENIA  DUSZPASTERSKIE

 

                               II NIEDZIELA  WIELKIEGO POSTU A

 

1.     W Wielkim Poście zapraszamy na Drogi Krzyżowe w piątki o godz. 17.00 dla Dzieci, a po Mszy wieczornej dla Wszystkich chętnych. Nabożeństwa Gorzkich Żali w Niedziele o godz. 17.00.

2.     Rekolekcje Wielkopostne w naszej Parafii będziemy przeżywali w IV Niedzielę Wielkiego Postu (21.03-24.03). Przewodniczył rekolekcjom będzie Ks. Marek Zintara.

3.     W poniedziałek zapraszamy na spotkanie  Kręgu Biblijnego po Mszy wieczornej.

4.     Wspólnota Niewiast zaprasza na spotkanie we wtorek na Mszę wieczorną, po Mszy krótka adoracja i spotkanie w salce po adoracji.

5.     Dzisiaj  będzie zbiórka ofiar do puszek na potrzeby Misji.

6.     Wspólnota Odnowy przy Klasztorze OO. Franciszkanów zaprasza na wieczór uwielbienia w środę 11.02.2020 od godz. 18.00. Szczegóły na plakacie.

7.     Serdecznie zapraszamy małżeństwa niesakramentalne do przeżycia rekolekcji wielkopostnych w Głogowie w terminie 3-5 kwietnia br. Rekolekcje te przeznaczone są dla małżeństw, niezależnie od wieku, światopoglądu, wyznania, stażu małżeńskiego oraz skali trudności
z jakimi borykają się małżonkowie. Koszt pobytu to 180 zł od osoby (zakwaterowanie i posiłki). Miejsce rekolekcji : DOM „Uzdrowienia Chorych” w Głogowie. Zgłoszenia przyjmuje i bliższych informacji udziela: Ks. Rafał Zendran - Pl. Kolegiacki 10, Głogów,
tel. 722 322 122

8.      Organizowany jest wyjazd do Medjugorie od.21. czerwca do 1 lipca i od 28 lipca do 7 sierpnia 2020 r. Szczegóły na plakatach.

9.     Można nabyć  świece paschaliki na stół Wielkanocny w cenie 15 zł. Ofiary przeznaczone na wsparcie dla najbardziej potrzebujących.

10. Można zabrać do domu skarbonkę wielkopostną jako nasz dar wsparcia od juniora dla seniora, powinny to być ofiary z naszych wyrzeczeń. Skarbonki przynosimy na poświęcenie pokarmów w Wielką Sobotę.

11. Zachęcamy do przeznaczenia 1% podatku na potrzeby CARITAS. Przy gazetach jest ulotka o możliwości wpłaty na budowę naszej świątyni z możliwością odpisania części kwoty. Instrukcja jest na odwrocie.

12.  Do nabycia Niedziela i Gość Niedzielny, zachęcamy do czytania prasy katolickiej.

13.  Bardzo gorąco dziękujemy za sprzątanie naszej Świątyni za utrzymanie w czystości  za wystrój. Bóg zapłać.

14.  Za wszelkie ofiary złożone na tacę, na budowę czy przy innej okazji składamy serdeczne Bóg zapłać

 

 


Copyright © 2013. All Rights Reserved.