Parafia św. Jadwigi we Wschowie

Szukaj

I NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU ROKU A

 

 

          pj.wschowa.net.pl                                               Wschowa   2020.02.29.

 

OGŁOSZENIA  DUSZPASTERSKIE

 

                               I  NIEDZIELA  WIELKIEGO POSTU A

 

1.     W Wielkim Poście zapraszamy na Drogi Krzyżowe w piątki o godz. 17.00 dla Dzieci, a po Mszy wieczornej dla Wszystkich chętnych. Nabożeństwa Gorzkich Żali w Niedziele o godz. 17.00.

2.     W poniedziałek nie będzie Kręgu Biblijnego..

3.      Dzisiaj  zapraszamy  na Mszę wieczorną Małżeństwa, Rodziny, Narzeczonych i chętnych. Msza dedykowana dla Małżeństw i z modlitwą za Małżeństwa. Po Mszy krótka Adoracja i specjalne błogosławieństwo.

4.     W czwartki zapraszamy na adorację Pana Jezusa od 20.00 do 21.00.

5.     W tym tygodniu I czwartek, piątek i sobota miesiąca. Okazja do spowiedzi w piątek od 17.00 do 18.00. Odwiedziny Chorych : Proboszcz w piątek od 8.30. Ks. Adam w piątek od godz. 12.00.

6.     W przyszłą Niedzielę będzie zbiórka ofiar do puszek na potrzeby Misji.

7.     Siostry Salezjanki zapraszają 7 marca Rodziców z Dziećmi  zapisanymi do przedszkola  na czas wspólnej zabawy. Szczegóły na plakacie.

8.     W przyszłą sobotę wyjeżdżamy do Rokitna godz. 7.30 powrót ok.17.00 Koszt 20 zł. Nie będzie Nabożeństwa Różańcowego w Parafii. W Rokitnie Nabożeństwo Różańcowe i Eucharystia z udziałem naszego Dekanatu.

9.     Serdecznie zapraszamy małżeństwa niesakramentalne do przeżycia rekolekcji wielkopostnych w Głogowie w terminie 3-5 kwietnia br. Rekolekcje te przeznaczone są dla małżeństw, niezależnie od wieku, światopoglądu, wyznania, stażu małżeńskiego oraz skali trudności z jakimi borykają się małżonkowie. Koszt pobytu to 180 zł od osoby (zakwaterowanie i posiłki). Miejsce rekolekcji : DOM „Uzdrowienia Chorych” w Głogowie. Zgłoszenia przyjmuje i bliższych informacji udziela: Ks. Rafał Zendran - Pl. Kolegiacki 10, Głogów,  tel. 722 322 122

10. Organizowany jest wyjazd do Medjugorie od.21. czerwca do 1 lipca i od 28 lipca do 7 sierpnia 2020 r. Szczegóły na plakatach.

11. Do nabycia Niedziela i Gość Niedzielny, zachęcamy do czytania prasy katolickiej.

12. Bardzo gorąco dziękujemy za sprzątanie naszej Świątyni za utrzymanie w czystości  za wystrój. Bóg zapłać.

13. Za wszelkie ofiary złożone na tacę, na budowę czy przy innej okazji składamy serdeczne Bóg zapłać


 


Copyright © 2013. All Rights Reserved.