Parafia św. Jadwigi we Wschowie

Szukaj

V NIEDZIELA ZWYKŁA ROK A

 

 

     pj.wschowa.net.pl                                               Wschowa   2020.02.09.

 

OGŁOSZENIA  DUSZPASTERSKIE

 

                                           V  NIEDZIELA  ZWYKŁA A

 

1.     Taca w przyszłą Niedzielę będzie przeznaczona na budowę kościoła. Bóg zapłać. Dzisiaj  będzie zbiórka do puszek na potrzeby Hospicjów.

2.     W poniedziałek zapraszamy na spotkanie Kręgu Biblijnego na plebanii po Mszy wieczornej.

3.     Wszystkich objętych opieką naszego CARITAS zapraszamy serdecznie we wtorek na Mszę wieczorną i po odbiór produktów żywnościowych po Mszy wieczornej

4.     Wspólnota Niewiasta zaprasza we wtorek wszystkich chętnych na Mszę wieczorną i krótką adorację i na spotkanie w salce na plebanii.

5.     Zapraszamy na adorację Pana Jezusa w czwartki  od 20.00 do 21.00.

6.     W I sobotę marca (tj. 7.03) nasz Dekanat jest zaproszony na pielgrzymkę do Rokitna.  Zapisy chętnych na wyjazd po Mszach w zakrystii.

7.     Organizowany jest wyjazd do Medjugorie od.21. czerwca do 1 lipca i od 28 lipca do 7 sierpnia 2020 r. Szczegóły na plakatach.

8.     Do nabycia Niedziela i Gość Niedzielny, zachęcamy do czytania prasy katolickiej.

9.     Bardzo gorąco dziękujemy za sprzątanie naszej Świątyni za utrzymanie w czystości  za wystrój. Bóg zapłać.

10.Za wszelkie ofiary złożone na tacę, na budowę czy przy innej okazji składamy serdeczne Bóg zapłać

 

Sanktuarium Matki Bożej Królowej Pokoju w Otyniu zaprasza na rekolekcje dla małżeństw „Już dziś chcę zamieszkać w twoim domu” które odbędą się w dniach 28 lutego – 1 marca. Rekolekcje poprowadzą ks. Zbigniew Tartak, proboszcz parafii w Otyniu, Justyna Wojtaszewska i zespół ewangelizacyjny „Syjon”.

Są to rekolekcje uzdrowienia, dotykające przestrzeni relacji, komunikacji, a także kryzysu małżeńskiego. Ich celem jest umocnienie, odnowienie wzajemnych więzi, wskazanie na siłę płynącą z sakramentu.

Układ konferencji oparty jest o schemat drogi, która rozpoczyna się od spotkania dwojga ludzi i ich osobistych historii, następnie wiedzie przez życie w sakramencie, stworzenie rodziny, wychowanie dzieci.

Informacje i zapisy podane na tablicy ogłoszeń.

: www.fundacjabliskodomu.pl, tel.: 604 437 773


 


Copyright © 2013. All Rights Reserved.