Parafia św. Jadwigi we Wschowie

Szukaj

I NIEDZIELA ADWENTU A

 

         www.pj.wschowa.net.pl                                  Wschowa   2019.12.02.

                              OGŁOSZENIA  DUSZPASTERSKIE

                                 I  NIEDZIELA  ADWENTU   ROK A

 

1.     Dzisiaj  I Niedziela Adwentu. W Adwencie zapraszamy na Msze Św. Roratnie od poniedziałku do piątku o godz.18.00. w sobotę  Msza  Roratnia o  godz.  7.00 bez kazania.

2.     Wschowskie Centrum Kultury i Rekreacji oraz Stowarzyszenie Katolicka Wschowa zapraszają na seanse filmów chrześcijańskich. Dzisiaj  zostanie wyświetlony w sali widowiskowej film  „Tajemnica Ojca Pio", seans o 16;00 i 18:30. Bilety do nabycia w sekretariacie CKiR (poniedziałek - piątek od 8:30-15:00).

3.     Dzisiaj na Mszę wieczorna zapraszamy Małżeństwa, Rodziny, Narzeczonych. Po Mszy adoracja Pana Jezusa i błogosławieństwo.

4.     W poniedziałki  zapraszamy na spotkania Kręgu Biblijnego po Mszy wieczornej na plebanii.

5.     W tym tygodniu przypada I Czwartek, Piątek i Sobota miesiąca. Okazja do spowiedzi w piątek od 17.00 do 18.00. Odwiedziny Chorych : Proboszcz w piątek, Ks. Adam w sobotę od 8.30.

6.     W sobotę zapraszamy na Nabożeństwo Różańcowe i zmianę tajemnic różańca o godz. 17.00, a po Mszy wieczornej kolejne nauki dla Rodziców i Chrzestnych.

7.     W przyszłą sobotę Mszą Św. wieczorną rozpoczniemy Rekolekcje Adwentowe w naszej Wspólnocie. Nauki na Mszach  Niedzielnych  oraz w poniedziałek i wtorek o 9.00 i 18.00. W Przyczynie Górnej o 17.00. Okazja do spowiedzi adwentowej we wtorek  o 8.30 do 9.00 i 17.00-18.00. Taca zbierana w poniedziałek i wtorek będzie naszym podziękowanie dla Ks. Rekolekcjonisty. Nauki będzie głosił Ks.  Kan Dr. Paweł  Łobaczewski – Proboszcz Parafii Miłosierdzia Bożego w Zielonej Górze.

8.     Koło przyjaciół Radia Maryja oraz Katolicka Wschowa zapraszają 7 grudnia (najbliższa sobota) na jednodniową pielgrzymkę do Torunia na 28 rocznicę powstania Radia Maryja. Wyjazd ze Wschowy o godzinie 5:00 spod klasztoru OO. Franciszkanów. Zapisy w zakrystii klasztoru. Koszt wyjazdu 55zł.

9.     Do nabycia świece na stół wigilijny w ramach Wigilijnego Dzieła Pomocy Dzieciom, duża 13 zł, mała 6zł.

10.Wzorem ubiegłych lat  będą roznoszone do naszych rodzin poświęcone opłatki. Ofiary z opłatków przeznaczamy na  prace związane z wystrojem  naszej świątyni. Osoby chętne do pomocy prosimy o zgłaszanie się do salki na plebanii po Mszy Św.

11.Do nabycia jest Tygodnik Niedziela i Gość Niedzielny. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej.

12.Bardzo serdecznie dziękujemy za sprzątanie naszej świątyni i wystrój Bóg zapłać.  

13.Za wszelkie ofiary składane na tacę do puszek, na budowę czy przy innej okazji składamy serdeczne Bóg zapłać.


Copyright © 2013. All Rights Reserved.