Parafia św. Jadwigi we Wschowie

Szukaj

XXII NIEDZIELA ZWYKŁA C

 

                   www.pj.wschowa.net.pl                                  Wschowa   2019.09.01.

       OGŁOSZENIA  DUSZPASTERSKIE

                                                   XXII NIEDZIELA  ZWYKŁA    C

 

1.     Rozpoczynamy nowy rok szkolny i katechetyczny. Msza Św. na rozpoczęcie roku szkolnego będzie w poniedziałek 2 września o godz. 18.00. Zapraszamy serdecznie Nauczycieli, Katechetów, Młodzież i Dzieci. Okazja do spowiedzi na rozpoczęcie roku szkolnego będzie w poniedziałek od godz. 17.00.

2.     Dzisiaj  spotkanie Dzieci i Rodziców przygotowujących się do przyjęcia  I komunii Świętej po Mszy o godz. 12.30.

3.     W każdy I wtorek miesiąca zapraszamy na Msze wieczorną ku czci Św. Jadwigi Królowej a po Mszy na nabożeństwo ku czci św. Jadwigi z ucałowaniem relikwii.

4.     W tym tygodniu przypada I czwartek, piątek i sobota miesiąca. Okazja do spowiedzi w piątek od godz. 17.00. Odwiedziny Chorych : Proboszcz w piątek od 8.30. Ks. Adam w sobotę od 8.30.

5.     W sobotę zapraszamy na Nabożeństwo Różańcowe i zmianę tajemnic różańca  o godz. 17.00 a po Mszy wieczornej zapraszamy na kolejne nauki przed chrztem dziecka.

6.     Przyszła Niedziela to Święto narodzenia N.M.P. Poświecenie ziarna siewnego i nasion w Przyczynie Górnej po Mszy Św.

7.     Organizowane są pielgrzymki do Częstochowy na spotkania modlitewne  w Hali ARENA . Szczegóły na plakacie.

8.     Serdecznie zapraszamy wszystkich  mieszkańców Wschowy  do udziału w   Ogólnopolskiej Inauguracji Europejskich Dni Dziedzictwa we Wschowie (7-8.09.2019) oraz wykładzie 2.09.2019 w związku z rocznicą wybuchu II wojny światowej i tzw. "Wypadku pod Wschowę". Szczegóły na plakacie. Zachęcamy do pobrania przy wyjściu gazetek o Europejskich  Dniach Dziedzictwa ze szczegółowym programem wydarzeń.

9.     Dziś o godz. 17.00 w Kolegiacie Głogowskiej odbędzie się koncert „Symfonia Pokoju” w wykonaniu połączonych orkiestr Wschowskiej i Orkiestry Dętej z Luckau. Szczegóły na plakacie.

10.Do nabycia jest Tygodnik Niedziela i Gość Niedzielny. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej.

11.Do nabycia są kalendarze na nowy rok, jednokartkowy  2zł. wielokartkowy 5 zł.

12.Bardzo serdecznie dziękujemy za sprzątanie naszej świątyni i wystrój Bóg zapłać.  

13.Za wszelkie ofiary składane na tacę do puszek, na budowę czy przy innej okazji składamy serdeczne Bóg zapłać.                                       


Copyright © 2013. All Rights Reserved.