Parafia św. Jadwigi we Wschowie

Szukaj

XV NIEDZIELA ZWYKŁA C

 

 

 

www.pj.wschowa.net.pl                                  Wschowa   2019.07.14.

 

 

OGŁOSZENIA  DUSZPASTERSKIE

                                                                                                     XV NIEDZIELA  ZWYKŁA    C

 

1.     Od 22 lipca zapraszamy na obejrzenie wystawy planszowej pt.: Pomnik Wdzięczności. Jest to inicjatywa  Społecznego Komitetu Odbudowy Pomnika  Najświętszego Serca Pana Jezusa w Poznaniu zniszczonego na początku II wojny światowej, zwanego Pomnikiem Wdzięczności. Makieta tego Pomnika jest do obejrzenia w Muzeum Ziemi Wschowskiej. Natomiast   3 i 4 sierpnia przedstawiciele Społecznego Komitetu Odbudowy Pomnika będą po Mszach Św. przed kościołem rozprowadzać cegiełki oraz miniaturki figury Chrystusa poświęcone przez Papieża Franciszka jako ofiary na odbudowę Pomnika. Cena cegiełki 10 zł. W Niedzielę 4 sierpnia po Mszy o 11.00 wyświetlony będzie film i pomniku oraz Prof. Stanisław Mikołajczak opowie o burzliwych losach pomnika.

2.     Taca w przyszłą Niedzielę przeznaczona będzie na budowę kościoła

3.     Parafia Szlichtyngowa organizuje pielgrzymkę do Ziemi Świętej od 16 do 23 lutego 2020 r. Cena 2890 zł i 150 $.Zapisy do 30 lipca u Księdza Proboszcza  w Szlichtyngowej. Szczegóły na tablicy ogłoszeń.

4.     Do nabycia jest Tygodnik Niedziela i Gość Niedzielny. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej.

5.     Bardzo serdecznie dziękujemy za sprzątanie naszej Świątyni i wystrój Bóg zapłać. 

 

 

 

www.pj.wschowa.net.pl                                  Wschowa   2019.07.21.

OGŁOSZENIA  DUSZPASTERSKIE

                                     XVI NIEDZIELA  ZWYKŁA    C

 

1.     Od 22 lipca możemy oglądać wystawę planszową pt.: Pomnik Wdzięczności. Jest to inicjatywa  Społecznego Komitetu Odbudowy Pomnika  Najświętszego Serca Pana Jezusa w Poznaniu zniszczonego na początku II wojny światowej, zwanego Pomnikiem Wdzięczności. Makieta tego Pomnika jest do obejrzenia w Muzeum Ziemi Wschowskiej. Natomiast   3 i 4 sierpnia przedstawiciele Społecznego Komitetu Odbudowy Pomnika będą po Mszach Św. przed kościołem rozprowadzać cegiełki oraz miniaturki figury Chrystusa poświęcone przez Papieża Franciszka jako ofiary na odbudowę Pomnika. Cena cegiełki 10 zł. W Niedzielę 4 sierpnia po Mszy o 11.00 wyświetlony będzie film i pomniku oraz Prof. Stanisław Mikołajczak opowie o burzliwych losach pomnika.

2.     Taca dzisiejsza  przeznaczona jest na  budowę kościoła. Bóg zapłać.

3.     W czwartek wspomnienie Św. Krzysztofa. Poświęcenie pojazdów po Mszy wieczornej. Kancelaria w czwartek nie będzie czynna.

4.     Parafia Szlichtyngowa organizuje pielgrzymkę do Ziemi Świętej od 16 do 23 lutego 2020 r. Cena 2890 zł i 150 $.Zapisy do 30 lipca u Księdza Proboszcza  w Szlichtyngowej. Szczegóły na tablicy ogłoszeń.

5.     Do nabycia jest Tygodnik Niedziela i Gość Niedzielny. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej.

6.     Bardzo serdecznie dziękujemy za sprzątanie naszej Świątyni i wystrój Bóg zapłać. 


Copyright © 2013. All Rights Reserved.