Parafia św. Jadwigi we Wschowie

Szukaj

XIV NIEDZIELA ZWYKŁA C

          www.pj.wschowa.net.pl                                  Wschowa   2019.07.07.

OGŁOSZENIA  DUSZPASTERSKIE

                                              XIV NIEDZIELA  ZWYKŁA    C

 

1.     Parafia Farna organizuje wyjazd po pieszych pielgrzymów do Częstochowy. Wyjazd 12 lipca o godz. 6:00, powrót po Apelu ok. 21:45. Koszt 80 zł. od osoby – płatne w Częstochowie u ks. Pawła. Zapisy we Farze.   Msza powitalna na Jasnej Górze o godz.  13:00 będzie transmitowana w intrenecie. Apel o 21:00 prowadzony przez ks. Pawła można oglądać w TV TRWAM.

2.     W przyszłą sobotę zapraszamy na Nabożeństwo Fatimskie. Początek god.17.30 - Nabożeństwo Różańcowe. O godz. 18.00 Msza Św. i po Mszy procesja wokół świątyni . Zapraszamy Panie do niesienia figury Maryi.

3.     Parafia Szlichtyngowa organizuje pielgrzymkę do Ziemi Świętej od 16 do 23 lutego 2020 r. Cena 2890 zł i 150 $.Zapisy do 30 lipca u Księdza Proboszcza  w Szlichtyngowej. Szczegóły na tablicy ogłoszeń.

4.     Do nabycia jest Tygodnik Niedziela i Gość Niedzielny. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej.

5.     Bardzo serdecznie dziękujemy za sprzątanie naszej Świątyni i wystrój Bóg zapłać.  

6.     Za wszelkie ofiary złożone na tacę, na budowę czy przy innej okazji składamy serdeczne Bóg zapłać!

7.     Gościliśmy  Pielgrzymów rowerowych  ze Szczecina do Częstochowy w liczbie 270 osób. Bardzo serdecznie dziękuję Parafianom za włączenie się w podjęcie Pielgrzymów posiłkiem w domach oraz poczęstunkiem na plebanii. Bardzo serdecznie dziękuję Parafianom za upieczenie i przyniesienie ciasta oraz za pomoc w ugoszczeniu Pielgrzymów na plebanii. Szczególnie pragnę podziękować Rodzinom:

Państwa Kaczmarek, Państwa Pawlak ,,Państwa Smużniak, Państwa Ślusarczyk, Państwa Topa, Państwa Kempińskich, Państwa Czaińskich .

                                              

 

 


Copyright © 2013. All Rights Reserved.