Parafia św. Jadwigi we Wschowie

Szukaj

ZESŁANIE DUCHA ŚWIETEGO C

www.pj.wschowa.net.pl                                  Wschowa   2019.06.09.

 

OGŁOSZENIA  DUSZPASTERSKIE

                  UROCZYSTOŚĆ ZESŁANIA DUCHA ŚWIĘTEGO   C

1.     Przez cały czerwiec zapraszamy na nabożeństwa  od Najśw. Serca Pana Jezusa po Mszach wieczornych. Dzisiaj zbiórka do puszek na K.U.L. Za tydzień taca na budowę kościoła. W poniedziałek zapraszamy na spotkanie Kręgu Biblijnego na plebanii po Mszy wieczornej.

2.     Parafia Św. Stanisława we Wschowie zaprasza na Akatyst do Ducha Św. dzisiaj o  godz. 19.15.

3.     Kontynuujemy  zapisy Dzieci do I Komunii Św. na  przyszły rok w kancelarii parafialnej we wtorki i czwartki do końca czerwca.

4.     Zapowiedzieli się Pielgrzymi rowerowi ze Szczecina do Częstochowy w liczbie 270 osób. Osoby chętne do podjęcia pielgrzymów posiłkiem prosimy o zgłaszanie się do zakrystii. Przyjadą do nas 4 lipca w czwartek ok.13.00.

5.     Diecezjalna Piesza Pielgrzymka Rolników na Jasną Górę rozpocznie się, Mszą Świętą   2 lipca o godz. 8:00 w Sanktuarium Matki Bożej Królowej Pokoju w Otyniu. Tegoroczne hasło pielgrzymki: „O Polskę od zbóż złotą”. Zakończenie pielgrzymki 12 lipca  na Jasnej Górze o godz. 13:00. Wieczorem na Apelu Jasnogórskim będziemy dziękować Maryi za wszystkie osoby, które pomagały w przygotowaniu pielgrzymki. Nocleg pieszych pielgrzymów we Wschowie będzie z 3 na 4 lipca br. Zapisy Pielgrzymów  na nocleg w zakrystii.    Informacje: www.pl-pl.facebook.com/PielgrzymkaRolnikow/

6.     Wspólnota Odnowy w Duchu Świętym przy klasztorze O.O. Franciszkanów zaprasza na Wieczór Uwielbienia w 12 czerwca. Początek: Eucharystia o godz. 18.00. Szczegóły na plakacie.

7.     Wszystkich objętych  opieką CARITAS naszej Parafii zapraszamy na Mszę Św. we wtorek 11 czerwca i po odbiór produktów żywnościowych po Mszy Św.

8.     Organizowana jest  w 350-lecia obecności obrazu Matki Bożej Cierpliwie Słuchającej w Rokitnie, pielgrzymka z Dekanatu do Rokitna dnia 16 czerwca. Wyjazd o godz. 7.00 z kościoła Farnego. Zapisy w zakrystii.

9.     W czwartek 13 czerwca zapraszamy na Nabożeństwo Fatimskie z modlitwą Różańcową przed Mszą i procesją z Figurą Maryi po Mszy.

10.Organizowana jest piesza  pielgrzymka z kościoła Farnego do Wielenia 22 czerwca. Zapisy w Farze.

11.Stowarzyszenie Mężczyzn Św. Józefa zaprasza  na Trzecie Męskie oblężenie Jasnej Góry 22 czerwca. Szczegóły na plakatach.

12.Dnia 21 czerwca wyrusza Diecezjalna Pielgrzymka do Rokitna w intencji powołań.

13.Zapraszamy do udziału w wydarzeniu ” Jedno miasto w jednym Duchu” w Boże Ciało na Rynku naszego miasta od godz. 15.00. Szczegóły na plakacie. Gość szczególny: Arka Noego.

14.Parafia Szlichtyngowa organizuje pielgrzymkę do Ziemi Świętej od 16 do 23 lutego 2010 r. Cena 2890 zł i 150 $.Zapisy do 30 lipca u Księdza Proboszcza  w Szlichtyngowej. Szczegóły na tablicy ogłoszeń.

15.Do nabycia jest Tygodnik Niedziela i Gość Niedzielny. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej. Gazety możemy zabrać z pojemnika umieszczonego przy wyjściu, ofiary za gazety składamy do skarbonki.  Bóg zapłać.

16.Bardzo serdecznie dziękujemy za sprzątanie naszej Świątyni i wystrój Bóg zapłać.   

17.Za wszelkie ofiary złożone na tacę, na budowę czy przy innej okazji składamy serdeczne Bóg zapłać!

 


Copyright © 2013. All Rights Reserved.