Parafia św. Jadwigi we Wschowie

Szukaj

VI NIEDZIELA WIELKANOCNA C

 

 

www.pj.wschowa.net.pl                                  Wschowa   2019.05.26.

 

OGŁOSZENIA  DUSZPASTERSKIE

VI NIEDZIELA WIELKANOCNA  C

1.     Przez cały maj zapraszamy na nabożeństwa majowe na Apelach Jasnogórskich o 20.30. a  w czwartki od 20.00.do 21.00.

2.     W przyszłą sobotę zapraszamy na Nabożeństwo Różańcowe i zmianę Tajemnic Różańca o godz. 17.00. a po Mszy wieczornej na kolejne nauki przed chrztem o godz. 19.00.

3.     W przyszłą Niedzielę będziemy przeżywali Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego. Na Mszę wieczorną zapraszamy Małżeństwa , Narzeczonych i wszystkich chętnych. Po Mszy krótka adoracja.

4.     Organizowany jest wyjazd do Lednicy  1.06.2019. na spotkanie Młodych  pod hasłem: „Wiesz, ze Cię kocham”. Zapisy w Klasztorze OO. Franciszkanów  w zakrystii po każdej Mszy Św. Koszt 50 zł.

5.     Odwiedziny Chorych będą w I piątek miesiąca 7 czerwca od 8.30.

6.     Zapraszamy serdecznie na  Odpust parafialny ku czci Św. Jadwigi Królowej naszej Patronki 8 czerwca w sobotę na Mszy  wieczornej. Po Mszy wieczornej litania do Św. Jadwigi Królowej , procesja wokół kościoła i ucałowanie Relikwii. Zapraszamy Dzieci do sypania kwiatów, Panów ze Straży do niesienia obrazu Św. Jadwigi i wszystkich Wiernych.

7.     Kontynuujemy  zapisy Dzieci do I Komunii Św. na  przyszły rok w kancelarii parafialnej we wtorki i czwartki do końca czerwca.

8.     Do nabycia jest Tygodnik Niedziela i Gość Niedzielny. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej. Gazety możemy zabrać z pojemnika umieszczonego przy wyjściu, ofiary za gazety składamy do skarbonki. Dziękujemy Panu Grzegorzowi - Szafarzowi naszej Parafii za wykonanie pojemnika. Bóg zapłać.

9.     Bardzo serdecznie dziękujemy za sprzątanie naszej Świątyni i wystrój Bóg zapłać.   

10.Za wszelkie ofiary złożone na tacę, na budowę czy przy innej okazji składamy serdeczne Bóg zapłać!

                                              

                                              

 

 

 

 

 

 


Copyright © 2013. All Rights Reserved.