Parafia św. Jadwigi we Wschowie

Szukaj

IV NIEDZIELA WIELKANOCNA C

                  www.pj.wschowa.net.pl                                        Wschowa   2019.05.11.

 

OGŁOSZENIA  DUSZPASTERSKIE

IV NIEDZIELA WIELKANOCNA  C

1.     Przez cały maj zapraszamy na nabożeństwa majowe na Apelach Jasnogórskich o 20.30. W czwartek nie będzie Adoracji i Apelu Jasnogórskiego.

2.     W poniedziałek 13 maja zapraszamy na Nabożeństwo Fatimskie. Początek 17.30 wystawienie Najświętszego Sakramentu i modlitwa Różańcowa ( prowadzą Róże Różańcowe) 18.00 Eucharystia po Mszy procesja z figurą Maryi wokół kościoła. Zapraszamy  Panie do niesienia figury.

3.     Sakrament Bierzmowania zostanie udzielony Młodzieży naszego Dekanatu w naszej świątyni 16 maja w czwartek na Mszy o godz. 16.00. i 18.00 w dwóch grupach:  O godz. 16.00 : Fara, Szlichtyngowa, Siedlnica, Konradowo, a o godz. 18.00 :Nasza Parafia  Klasztor, Osowa Sień, Łysiny

4.     Próba generalna(przychodzą bierzmowani i ich świadkowie) wraz z wręczeniem krzyży: dla pierwszej grupy (tej z 16:00) będzie w poniedziałek (13. maja) o godz.: 19:30 ,  dla drugiej grupy (tej z 18:00) będzie we wtorek (14. maja) o godz.: 19:00  obie próby w parafii św. Jadwigi!

5.     Spowiedźdla kandydatów i świadków odbędzie się w środę (15. maja) o godz.: 19:00 w Farze. 

6.     Kurs Przedmałżeński rozpocznie się w naszej parafii 24 maja o godz. 19.00.

7.     Organizowany jest wyjazd do Lednicy na 1.06.2019.Spotkanie Młodych w Lednicy będzie pod hasłem: „Wiesz, ze Cię kocham”. Zapisy w Klasztorze w zakrystii po każdej Mszy Św. Koszt 50 zł.

8.     Do nabycia jest Tygodnik Niedziela i Gość Niedzielny. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej

9.     Bardzo dziękujemy za sprzątanie naszej Świątyni i wystrój .Bóg zapłać.

10.Dziękuję Rodzicom Dzieci Pierwszokomunijnych za pomoc w sprzątaniu kościoła, umycie ławek, za wystrój świątyni, za złożoną ofiarę na budowę kościoła i Bóg zapłać.

11.Za wszelkie ofiary złożone na tacę, na budowę czy przy innej okazji składamy serdeczne Bóg zapłać!


Copyright © 2013. All Rights Reserved.