Parafia św. Jadwigi we Wschowie

Szukaj

XXVI Niedziela Zwykła

  www.pj.wschowa.net.pl                                                                               Wschowa   2013.09.29.

 

OGŁOSZENIA  DUSZPASTERSKIE

XXVI  NIEDZIELA  ZWYKŁA   ROK  C

 

 1. We wtorek rozpoczynamy Nabożeństwa październikowe w naszej parafii.

           W Poniedziałki i Czwartki–zapraszamy  Dzieci i Młodzież na  godz. 17.00.

          – w pozostałe dni Dorośli o godz.  17.30

          w Niedziele  nabożeństwo o godz.  17.00.

 1. W Przyczynie Górnej Nabożeństwa Różańcowe o godz. 16.00.
 2. W tym tygodniu przypada I czwartek, piątek  miesiąca. Okazja do spowiedzi Św.  w piątek od 16.00 do 18.00. Odwiedziny Chorych: Proboszcz w piątek od 8.30. Ks. Łukasz w sobotę od  8.30.
 3. W przyszłą Niedziele będzie zbiórka do puszek na CARITAS Diecezjalny.
 4. Małżeństwa i pary narzeczonych zapraszamy w najbliższą środę na Mszę św. o godz.18.00 ze specjalnym błogosławieństwem dla nich. Po mszy świętej zapraszamy natomiast na spotkanie, w czasie, którego chcemy rozważać Pismo Święte oraz rozmawiać na różne tematy dotyczące małżeństwa. Wszystkie pary, które w ten sposób chciałyby rozwijać się duchowo bardzo serdecznie zapraszamy.
 5. W najbliższy czwartek – pierwszy czwartek miesiąca na mszę św. o godz. 18.00 zapraszamy całą służbę liturgiczną wraz z rodzicami a po mszy św. krótka zbiórka ministrantów. Wszystkich chłopców, którzy chcieliby zostać ministrantami również bardzo serdecznie zapraszamy.
 6. W każdy czwartek zapraszamy na adoracje Najświętszego Sakramentu od 20.00 do 21.00, jest ona naszym przygotowaniem do rekolekcji, które poprowadzą Ojcowie Redemptoryści dla całej Wschowy, rekolekcje te będą nas przygotowywały do jeszcze bardziej osobistego obrania Jezusa Chrystusa jako naszego Pana i  Zbawiciela i będą przygotowaniem do naszego oddania się Jego Najświętszemu Sercu.
 7. Młodzież z gimnazjum i szkól ponadgimnazjalnych, która pragnie wspólnie się modlić i rozważać Pismo Święte zapraszamy na spotkania w piątki o 18.30 w kaplicy.
 8. Zachęcamy do skorzystania z bezpłatnych badań mammograficzych, które będą we Wschowie od  1-4 października na Placu Kosynierów. Szczegóły na plakatach.
 9. W duchu chrześcijańskiej miłości i w łączności z Papieżem Franciszkiem zapraszamy do modlitwy o ustanie przemocy w Syrii i zachęcamy do pomocy materialnej. Dnia 6 .10.2013 w Niedziele,  będą zbierane ofiary na pomoc ofiarom przemocy w Syrii.
 10. Organizowana jest pielgrzymka Prawników na jasna Górę  5 października br. Plan podany  jest w gablocie.
 11. 30 września (w poniedziałek) w auli I Zespołu Szkół we Wschowie od godz. 9.00 do 12.00 odbędzie się akcja honorowego krwiodawstwa. Wszystkich chętnych zapraszamy.
 12. Przy wyjściu z kościoła są wyłożone foldery dotyczące rehabilitacji dzieci i dorosłych, prowadzonej przez wspólnotę Cichych Pracowników Krzyża w Głogowie. Wszystkich, którzy w tym wymiarze potrzebują pomocy, zachęcamy do zapoznania się z ofertą.
 13. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej, jest Niedziela i Gość Niedzielny.
 14. Do nabycia są kalendarze na  przyszły rok w cenie  2 i 5 zł.
 15. Bardzo dziękujemy za sprzątanie naszej Świątyni.
 16. Za wszelkie ofiary złożone na tacę, na budowę czy przy innej okazji składamy serdeczne Bóg zapłać!
 17. Wszystkim  Parafianom i Gościom życzymy Bożego Błogosławieństwa i opieki Matki  Bożej.


Copyright © 2013. All Rights Reserved.